Africký tanec :  

 Jana Kuklová - V letech 1995-2000 se střídavě věnovala latinsko-americkým a standartním tancům, modernímu a scénickému tanci. Dále vyzkoušela i práci s ohněm (fireperformance). V současné době se nejvíce věnuje africkému tanci (od roku 2006) a akrojóze a párové akrobacii (2013). V roce 2008 společně s Ivou a Věrkou založily hudebně-taneční skupinu Taratibu, kde do současné doby všechny aktivně působí. V roce 2009 se zúčastnila taneční a hudební stáže v západní Africe (Conakry, Guinée). Dále absolvovala mnoho tanečních a hudebních workshopů a stáží českých i zahraničních lektorů. Mezi jejich učitele tradičního i moderního afrického tance patří: Tereza Pospěchová, Kateřina Szymanská, Simona Prokůpková,atd....členové guinejského národního souboru Les Ballets Africains (Manana a Mohamed Cissé), Oumou Mariko, Koffi Koko, Pape Ibrahima N´Diaye „Kaolack“, Papis Nyass, Christa Flaig, atd.

 Iva Vondráčková Až do roku 2004 se věnovala hlavně hudbě jako zpěvačka v několika hudebních uskupeních věnujících se rozličným žánrům. S africkým tancem začala v roce 2006 a nyní se snaží oba směry propojovat. V roce 2008 společně s Janou a Věrkou založily hudebně-taneční skupinu Taratibu, kde do současné doby všechny aktivně působí. V roce 2009 a 2010 se zúčastnila taneční a hudební stáže v západní Africe (Conakry, Guinée). Dále absolvovala mnoho tanečních a hudebních workshopů a stáží českých i zahraničních lektorů. Mezi jejich učitele tradičního i moderního afrického tance patří: Tereza Pospěchová, Kateřina Szymanská, Simona Prokůpková,atd....členové guinejského národního souboru Les Ballets Africains (Manana a Mohamed Cissé), Oumou Mariko, Koffi Koko, Pape Ibrahima N´Diaye „Kaolack“, Papis Nyass, Christa Flaig, atd.

 

 

Africké bubny : 

 Jakub Řehák - Perkusionista, djembista. Od roku 2008 aktivním členem skupiny TARATIBU jako sólový djembista. V roce 2009 - 2010 působil jako perkusionista ve folkové skupině Neznámí. V roce 2012 spoluzaložil skupinu Khetano Drom, hrající převážně tradiční romskou hudbu. Skupina fungovala do roku 2015. V roce 2010 zakládá skupinu Jambo složenou ze žáků s lehkým mentálním postižením. Skupina je stále aktivní. Zúčastil se mnoha workshopů našich i zahraničních hudebníků a učitelů. Mezi jeho učitele patří : Filip Erdélyi, Tonton Sylla, Fränki B. Frank, Janos Crecelius, Broňa Pavlíček, Tomáš Marek, Ephraim Goldin, David Oplatek.

 

Akrojóga a párová akrobacie :

 Jana Kuklová - Akrojóze a párové akrobacii se věnuje od roku 2013 do současnosti. Lektoři akrojógy a párové akrobacie: Daniela Dušková a Marek Petráček, Annie Svobodová, workshopy v rámci Acro festival STOPA (2014, 2015).

 

Bollywood pro maminky s dětmi :

 Věrka Turečková -